| Aleeqq001 a întrebat:

Deci am făcut captura de ecran sau screenshot la conversația mea cu cineva de pe Instagram oare ce minciuna pot sa îi zic sa am scuză ca am făcut poză????????

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca nu exista minciuna care sa te scuze, ca nu faci ceva cand dormi si nu ai stiu ce ai facut.
Recunoaste-ti vina ca orice om nromal ori sterge postarea aia, care te incrimineaza.

| Aleeqq001 explică (pentru Violleta2022):

Îi apare un cerculeț ca am făcut screenshot și asta ma deranjează
Pozele is șterse de mult

| Violleta2022 a răspuns (pentru Aleeqq001):

Iti cer iertare in cazul asta, iar pe viitor nu mai faci asta, niciodata.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu minți, fii barbat