| Excalibur09 a întrebat:

Deci am facut greseala sa ma uit in Tendinte pe YouTube, iar acum cei doi neuroni ai mei, nu mai sunt la locul lor, parca s-au evaporat, ce se intampla? E posibil sa-mi fi disparut si ultima farama de inteligenta?

15 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Deci,daca o sa te mai uiti odata acolo, o sa dai pe minus?

Răspuns utilizator avertizat
| bogdan324 a răspuns (pentru Excalibur09):

Np,chiar acum dau si eu join sa vad ce mai e prin "tendinte"
Acum, dupa cele 5 secunde petrecute pot spune ca i̶m̶i̶ ̶p̶a̶r̶e̶ ̶r̶a̶u̶ ma simt mult mai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Neuroni nu au legătura cu inteligenta asa ca informație pe viitor,elefantul are cei mai multi neuroni, Einstein avea mai putini ca un om normal sa spun asa, inclusiv marimea creierului era mai mica, cat despre acele tendinte, ceea ce vrea publicul asta se ofera simplu, in viata inteligenta emotionala conteaza, smecheria cum sa te descurci in viata nu ecuati

| Catrice a răspuns:

Dușmanii e de vina. Ai nevoie de tratament serios, transplant de neuroni d-aia din creierul formolizat al lui Einstein.

| Sofer a răspuns:

Te mai uiti o data ca iti revi.

| Nemessys a răspuns:

Mare greseala...
Cum e la spital? Esti ok? Ce diagnostic ti-au pus aia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa zicea si tipul ala de la Zona IT.
Imi mai place sa vad cand posteaza Mircea Bravo un video cu bunica aia. Fac reclame mascate intr-un mod ingenios. Bravo lor. Ma uit pentru bunica.
Si mai e fain si Jimmy ala care face povesti animate despre copilaria lui. Dar cam atat din Tendinte pentru mine.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Excalibur09):

N-ai de unde sa stii. E din Pitesti de unde provin si eu. Multe chestii pe care le zice nu sunt inventate/copiate, ci probeaza realitatea pe care a trait-o.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Excalibur09):

Demonstreaza.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Excalibur09):

Aiurea.
Anumite elemente de fond sonor sau decoratii pot fi gratuite si se pot refolosi sub licenta creative commons sau direct free. Doar atat. Nimic anormal.
Ce imi arati tu e ceva de genul Lady Gaga care o fi plagiatoare dupa Madonna pentru ca seamana prea mult ceea ce canta.
Nu e plagiat. Sunt doar similitudini.