| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o problema mare nu îmi merge messu

Deci am scris mai multe id-uri şi nu merge dacă intru în altă parte merge dar la mine nu merge nu ştiu de ce scriu id-ul şi parola şi dupa aia îmi apare aşa

We can't sign you in to Yahoo! Messenger

There might be a problem with your internet conection. Make sure your computer is connected to internet.Click Troubleshoot to begin a series
of tests to try to diagnose the connection problem.

Şi am acolo să apăs pe Cancel şi Troubleshoot.

Decii ce să fac?

Dauuuuuuuuu fundii.

ce majuscule

Răspuns Câştigător
| Larissa_7014 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa si am dezinstalat Yahoo Messenger, apoi l`am instalat din nou doar ca alta versiune(11)...Ai putea incerca si tu sper sa iti mearga:*:*

1 răspuns:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Daca tu ai mai mult ID-uri pe acelasi nume se aduna multe pers online [sau ceva de genu] si ti se blocheaza toate ID-urile nu numai ala. Ar fii nevoie sa iti faci altull.