| Denisa_3969 a întrebat:

Deci am pus o melodie pe Hi5 de pe youtube si as vrea sa inceapa sa cante cum intri pe profil. Dar nu stiu cum sa fac asta.

4 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Dai la video de pe youtube mai jos unde scrie embed copiezu codu ala mare, apoi la width si heigt treci peste tot 0 si unde scrie la linkul de la video fs in continuare scrii &autoplay, si o sa ti apara fs&autoplay=1 scrii la ambele linkuri asta uite un exemplu :

| Doddel a răspuns:

Si dai copy si paste la despre mine acolo

| Doddel a răspuns:

Uite exemplul pe care vroiam sa ti-l dau mai jos

| ♥∂เxყ♥ a răspuns:

Daca este de pe youtube nu vei putea din cate stiu eu, trebuie sa iei doar melodia... poti incerca de pe trilulilu, din cate stiu, pornesc singure, scces!