| zuzanebuna a întrebat:

Deci. am si eu niste probleme laughing am vreo 5 note de 10... dar din pacate am si un 8 crying si am dat si un test la mate si am luat tot 8 crying simt ca ma pierd si nu stiu ce sa facas vrea meditati dar nu am unde decat la tara inca ceva as vrea sa fiu mai optimista sa nu mai plang mereu din cauza unei note

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te cearta parintii pentru acele 2 note de 8? Bun, te cearta putin si apoi toate revin la normal, dar tu le promiti lor ca pui mana pe invatat si alte lucruri.
Nu trebuie sa crezi ca vei lua tot timpul numai 10, dar nici sa consideri ca asta iti este nivelul si nu mai poti progresa. Incearca sa petreci mai mult timp studiandhappy.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Doamne, nu imi dai mie 8-ul tau la mate?laughing
Presupun ca esti in generala.In liceu te vei bucura de un 7 ca de un 10 la materiile la care fie profii sunt comunisti, fie materia e beton armatstraight face

| camionagiull a răspuns:

HOHO daca ai sti ce note aveam eu si daca le aveai si tu te te rupea mumataa! pe mine nici nu ii interesaulaughinglaughing