| Domnul4marijuana a întrebat:

Deci concluzia este ca drogurile pana si cel mai slab e mai grav ca alcoolul si tigarile, chiar daca acestea sunt luate in exces pentru ca drogurile atrag ceva mai puternic? Adica droguri mai puternice, mai ales etnobotanicele desigur acestea omoara clar. Vreau doar sa va pun urmatoarea intrebare si nu vreau sa par stresant dar daca toti oamenii ar consuma droguri ar mai exista sporturi sau ce s-ar intampla daca toata lumea ar consuma aceste substanta? Si cea de a doua daca toti oamenii ar fi interlopi ce s-ar putea intampla? Va rog sa imi raspundeti sunt doar curios ce parere au altii.Si ultima: fotbalul va exista pentru totdeauna? Mie nu prea imi place atat de mult si sunt curios daca va tine pentru totdeauna... va rog sa raspundeti si am vazut un prieten de la un bloc ca a luat jointuri dar nu am vorbit cu el.Varul meu mi-a zis de el ca ia si chiar ia 100% si a jucat odata si la fotbal dar odata si a mai zis varul meu ca nu e bun si a zis ca nu prea joaca si mai e unul care atras odata pe nas si dupa a jucat fotbal. Chiar m-am mirat, sincer.Adica voi ce credeti? Un drogat peste un an sa zicem si cu cel mai slab drog mai poate sa se miste? Adica sa joace ceva sau sa fie violent? Eu zic ca nu, ci sta si se gandeste doar la droguri.Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| BACKaLx a răspuns:

Droguriile sunt niste substante interzise care iti fac foarte mult rau
ex: iti tulbura gandire, chiar daca te calmeaza mai tarziu te pot agita si mai rau te vor lua dureriile de cap!
O sa mai fie sportur, dar toti jukatorii interesati vor scadea la nivel fizic si vor ajunge in final sa nu mai practice nici un sport!
Eu zic ca footbalul va exista din totdeauna deoarece multi oameni isi gasesc linistea in acest sport!