| narutotruefan a întrebat:

Deci, cum probabil v-ati dat seama sunt o fana a trupei THE GAZETTE...am totusi o problema:deci, cum sa zic, toti membrii trupei sunt japonezi, traiesc in japonia si au sustinut cele mai multe concerte live in japonia; bun, deci asta am inteles dar totusi ce legatura are the gazette cu spania? adica, din cate am vazut ei stiu spaniola, pe pana de chitara a lui uruha si reita scrie ESP(asa am vazut pe net)si sunt postari pe twitter(a lui uruha) in spaniola(adica e doar una)?! deci?! crying crying ce legatura au?! nu gasesc nimic, pe net si nici eu nu imi dau seama ce ar avea in comun...si de ce spania?! crying

2 răspunsuri:
| AoiTori a răspuns:

Stiu ca raspunsul meu nu este legat de intrebarea ta dar ai vrea sa semnezi o petitie ca the gazette sa vina in Romania? http://www.gopetition.com/petitions/bring-gazette-to-romania.html Multumesc!

| ionu99 a răspuns:

Or avea rude acolo sau sor fi nascut in spania sau unul dintre parinti lor a fost spaniol