| vladhacker123 a întrebat:

Deci exista 3 tipuri de oameni "unul care are centrul motor,altul intelectual,altul emotional, ce m-ar interesa pe mine,baietii astia cu centrul emotional pot sa intre in depresie? Ca ei sunt cu emotiile cu oamenii, cu empatia, sunt "baietii mai draguti dintr-un grup", eu o gagica de genul as vrea.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti clasifici oamenii de parca ar fi roboti emotivi laughing
Unul are doar motor, altul are doar emanatii (gaze_ din cauza stresului emotional), unii sunt inteligent, altii prosti, unii sunt draguti dar depresivi, altii sunt urati dar veseli... samd.

Ma rog, nu face nici un sens si nu are logica ce ai scris, dar ti-am raspuns in acelasi stil ambigu, doar spre amuzament.