| Adredemesconf a întrebat:

Deci iar sunt nedumerita... iar am o intrebare cu "caracter irelevant" dar stiu foarte bine ca am respectat toate regulile. Intrebarea era : "Este adevarat ca vara asta este cea mai calda vara?". De ce mi-a fost respinsa? Intai a fost aprobata si era totu' ok. Dupaia mi-a aparut caracter irelevant. Prin asta inteleg ca cineva a bifat casuta "caracter irelevant" din josul intrebarii, dupa ce am postat-o.Adica daca cineva bifeaza caracter irelevant inseamna ca intrebarea aia se blocheaza asa instantaneu? Nu o verifica cineva? Si daca o verifica cineva sa-mi spuneti si mie va rog ce nu e bine pus la intrebarea care mi-a fost respinsa.
Vreau sa spun ca am vazut intrebari pe site care nici macar nu erau intrebari, adica de genu' "Multumesc tuturor de fundite.". Asta cum de a fost aprobata si a mea nu?

Răspuns Câştigător
| cornel a răspuns:

Pana acum nu a fost decat vreo 3 4 zile de 35 grade.in rest ploi.

2 răspunsuri:
| Carlaaa a răspuns:

Eh, sa stii ca uneori se mai fac si greseli de care poate nu-si dau seama.
Gandeste-te ca sunt o multime de utilizatori, o multime de intrebari care trebuie acceptate, o multime de raspunsuri care trebuie acceptate si asa mai departe.
Da. aceasta va fi cea mai calduroasa vara.
Pentru ca dupa explozia acelui vulcan, ziua nu mai e la fel de lunga desi are tot 24 h.
Plus ca s-au dereglat anumite chestii de care numai oamenii de stiinta stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu in legatura cu vara.
Sa iti zic in legatura cu respingerea.
Si mie mi s-a intamplat deci am pus o intrebare despre o melodie a bifat cineva casuta cu irelevant si mia respinso. Miam facut niste nerviiii. i-am dat mesaj ralucai, sa ma lamureasca de ce mi-a fost respinsa intrebarea, mi-a zis sa ii dau textul integral si daca intrebarea este in regula o va reaproba.si mia reaprobatooh go on