| anonim_4396 a întrebat:

Deci ieri am pus 2 intrebari de genul: "As dori sa imi fac o prietena din craiova, cine este interesata sa lase idul aici etc." Ambele au fost refuzate. Pot stii si eu de ce?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Simplu: asta nu e site de dating, deci, postarea asta poti s-o pui pe Facebook, pe Twitter, dar nu aici.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Regrete eterne, dar nu ma pasioneaza genul. Gugaleste si tu.

| perfusion a răspuns:

Ahawinking mersi happy da-mi un site ceva de genul te rog frumos happy