| ăăăă a întrebat:

Deci, mie imi place de un baiat.si i-am spus asta, dar m-a respins.
Dar stiu ca inca ii mai place de mine, pentru ca de fiecare data, in ore, in pauze, se uita la mine. Se comporta foarte frumos cu mine, toate pauzele sta cu mine, ma ia in brate etc.etc.Imi ia apararea de multe ori.
Ce sa fac?

P. S. de fiecare data cand se uita la mine, imi vine sa sar pe el si sa-l sarut! Nu mai stiu sa fac!
Funda si celorlalti Vot!

Răspuns Câştigător
| Patra a răspuns:

Ce dragut :X.Cred ca ii place de tine, nu arata foarte mult ca si tie iti place de el ca sa nu-i treaca. Daca te-a respins poate a facut-o pentru ca ii era rusine sau nu era pregatit.Mai asteapta putin, stai mai des cu el, vorbeste cu el(chiar daca nu ai despre ce, gaseste). Bafta :*

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Nu trebuie sa fii dezamagita! Motivele pentru care te-a respins pot fi multiple:nu are suficienta incredere in el, este timid, nu este pregatit pentru o relatie, nu are suficienta incredere in tine, nu vrea deocamdata o relatie serioasa/stabila.
Eu zic sa nu te dai batuta.Sa stai aproape de el in continuare! Bafta! :* >big grin