| ADY_5784 a întrebat:

Deci nu ma pricep la interiorul unui calculator happy! exista vreun site sau vreun program de invatare usoara a informaticii?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea exista asa ceva, cea mai buna metoda de invatare e practica, deschide calculatorul si uita-te ce este in el, desfa-l in bucati, pune-l la loc inapoi si daca nu mai porneste atunci nu ai facut ceva bine, posteaza aici despre problemele intampinate, daca mai ai de pe ce happy