| BrokenAngels a întrebat:

Deci până la urmă cum se va face școala la toamnă? Sau când ar trebui să primim un răspuns concret?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Până la urmă nu se știe încă. Până în 15 septembrie când începe anul școlar, vei primi un răspuns.

| Michaeel a răspuns:

Școlile se deschid în 14 septembrie. Acum depinde de fiecare dacă fac cursuri online sau școală propiu zisa. Școală online rămâne cea mai plauzibila metoda și probabil pana la sfârșit de an toate școlile vor învață asa.