| candydream a întrebat:

Deci pana la urma o sa primim orarul in prima zi de scoala? Sau o sa fie ca si intodeauna cu primar, preot si toate cele? Si o nu prea am stiut unde sa o pun dar e bine si aici.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din prima zi? Nu cred. Festivitatea va avea loc.
Pa, pa.

| Lora a răspuns:

Ca de ficare data va fi un discurs, orarul va fi pe o scurta sau lunga durata de timp provizoriu, adica o saptamana faci niste ore, iar in saptamana ce urmeaza se schimba orarul

| Merilynne a răspuns:

Aless nu stiu nici eu... u nu vezi ca prostu ala Daniel nu stiu cum a sp ca prima zi de scoala o sa facem ore.

| ladygaga a răspuns:

Iti spun cum se face la noi la scoala.

Eu nu mai stau la festivitatea de deschidere, pentru ca e plictisitoare, ci mergem direct in clasa si acolo ne asteptam diriginta, apoi vorbim cu ea etc etc si intre timp ne aduce orarul doar pentru a doua zi si in zilele urmatoare, pe parcurs, ni`l aduce pe tot, dar se schimba mereu

Daca esti mai mica trebuie sa stai la festivitate

| Xonia a răspuns:

Da, asa au zis la stiri.Ca oraru il primim in prima zi de scoala pentru ca profesorii sa predea cat mai repede.happy

| rosesonfire a răspuns:

O sa fie ca in fiecare an : cu preot, primar etc

| adynutza_2816 a răspuns:

Normal asa ar fi dar depinde de scoala pentru ca uneori profesorii schimba orarul din a douazi deci...cam naspa faza asta