| jouly a întrebat:

Deci... vroiam si eu niste desene animate din calculatorul unei prietene... le-am salvat pe stick apoi le-am pus de pe stick-ul ei in calculatorul meu cat aveam stickul bagat in calculator desenele mergeau si cum scoteam stickul imi zicea:"the drive or network connection that the shortcut 'numele desenului tongue-shortcut.ink' refers to is unavaible.make sure that the disk is properly inserted or the network resource is avaible, and try again.nu stiu ce sa fac...de ce nu imi merg? va rog sa ma ajutati :O3

Răspuns Câştigător
| medgirl a răspuns:

Da,pentru a le putea vedea si fara stick este nevoie sa le selectezi pe toate(de pe stick),apoi click dreapta "copy" si dupa dai jos fereastra cu stick-ul, pentru a fi la desktop si iar click dreapta "paste", astfel desenele vor fi copiate pe calculator si le vei putea vedea fara ajutorul stick-ului!

1 răspuns:
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Incearca sa copiezi desenele pe Pc si nu o sa mai iti faca asa happy. Bafta:*