| ƒℓυχ a întrebat:

Imi spuneti si mie de ce nu-mi merge paintu'? Il am in pc dar cand dau click pe el imi zice: :The drive or network connection that the shortcut 'Paint. lnk' refers to is unavabile. Make sure that disk is properly inserted or network resource is available, and then try again." Titlu de la eroarea asta era : Problem with Shortcut... spuneti-mi de ce nu merge va rog.

Răspuns Câştigător
| Crisy1999 a răspuns:

Ai prea multe fisiere in calculator, mai sterge dinele si iti va deschide paint-ul.