| nonny50 a întrebat:

Deciii...am o problema, am descarcat mai multe versiuni de CS si nu imi merge nici-una, se instaleaza, tot, ok, dar cand incerc sa intru in joc intra 2secunde si dupa iese singur, nici nu apare imaginea de fundal din joc bine si iese imediat! oare dc? poate fi de la Windows? am un XP SP3

1 răspuns:
| iedolar a răspuns:

Daca nu merge vezi ca poate nu copiat crcu si te sfatuesc sa downloadezi daemon tools dai pe imagine pe el se baga intron my Disk si dai clik dreapta si explorer si trebuie sa gasesti crak daca are asa ceva sau mai usor cauti crak jocului pe net