| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Dedicați o melodie unui user big grin

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dedic piesa asta pentru toti pretinii mei buni

Ce rău am făcut la lume?
Că nu m'-aud vorbe bune,
Că nu m'-aud vorbe bune...
Numa' răle şi minciuni, măi,
Numai răle şi minciuni
De la pretinii mei buni,
De la pretinii mei buni, măi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Radio Accent tu esti? Speranta FM?

Sa fie melodia Hakuna Matata pentru tine si pentru tine si pentru tine, dar si pentru tine sa nu uitam. ("tine" adica ala care citesti)

| J0B0MAT a răspuns:

Îi dedic fiecăruia melodia lui favorită.

| mentholinks a răspuns:

N-am bani.

| comyne a răspuns:

Pentru OrdanKarris, un misogin pe care nu imi doresc sa il cunosc, melodia Power de la Little Mix.
Sper sa dea de ea intamplator si sa isi dea seama ca nu merita acces la acest site

Răspuns utilizator avertizat
| comyne a răspuns (pentru nimportequi):

Asculta-le tu live si mai vorbim

| Mihai1499 a răspuns:

Îi dedic lui RyanGeorge, David Guetta - Work Hard, Play Hard.