| anonim_4396 a întrebat:

Neata TPU. cand va ganditi la un user (sau mai multi) de pe site ce randuri dintr_o melodie vreti sa le dedicati? puteti omite userul daca va este rusine dar macar scrieti randurile care va vint in minte. nu uitati, sa fie dintr_o melodie.

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Emoțiile care îmi cutreieră creierii în timp ce bântui pe site-ul ăsta sunt diverse. Și aparțin de întreg spectrul.
Ar trebui să scriu vreo zece rânduri de versuri și n-am chef. Plus că mi s-ar șterge răspunsul din cauza a 2 -3 înșiruri cel puțin pentru că nu sunt politically corect. Aș cita cu siguranță și din clasici precum Cheloo și Eminem. Și nu de bine.

| Freya1 a răspuns:

Pentru Ray: Sa iubesc din nou
Vrea sufletul meu,
Dar pe cine-ar durea
De inimioara mea.
Cine m-ar iubi
Poate m-ar rani. laughing

| OldSoul a răspuns:

In general nu am nimic de dedicat, dar pentru unii hateri le-as dedica refrenul de aici:
https://www.youtube.com/watch?v=Jktz16EvJE4

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deocamdată nu mi-au trecut prin minte decât ăia care mă au la ignor, pe ce motiv ei ştiu.
Pentru ei am această minunată piesă:
https://youtu.be/rHWhbM4XGBM
Când am văzut cine mă are la ign reacția mea a fost "ce doamne iartă-mă...cine mai sunt şi ăştia? N-am vorbit niciodată cu ei :/"...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si eu am cativa care nu ii cunosc, care ma ignora. ciudati

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Taci că la tine se-nțelege la cât hate ți-ai luat pe aici laughing. Măcar eu am fost cuminte, n-am mai scuturat pe nimeni prea rău, cel puțin în ultimii 2 ani.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi_ai ranit inima sad. sunt de treaba bre, nu stiu ce are lumea cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

" Am sa va arat un numar magic daca-mi pot permite
Am nevoie de unul din voi, benzina si multe chibrite " day dreaming

| missfatadelatara a răspuns:

As da zile de la mine
Sa mai fiu un an cu tine
Ca te iubesc la disperare
Da tu omule îmi faci zilele amare...

Dedicații fără număr!

| anonim_4396 explică (pentru missfatadelatara):

Doamne feri

| Dan193 a răspuns:

O poza face mai mult decat o mie de cuvinte
http://i0.kym-cdn.com/......n-hero.png

| Supicadepui a răspuns:

Neata.
Ai inchis marea in ochi
In ochii mari ai inchis marea
In ochii mari ti se zbate
Valurile toate
Inspumate ma privesc.

Răspuns utilizator avertizat