| VreauSaFiuAjutata2013 a întrebat:

Descarcarea fara cont de pe fisierulmeu.ro este gratuita?

Răspuns Câştigător
| pinkpinkbutterfly a răspuns:

Da este gratuita dar doar pentru un numar redus de descarcari pe zi, nu am mai folosit de mult acest site si nu mai stiu sigur cate, cred ca 5 pe zi, dar mai are si dezavantajul ca pentru fiecare descarcare trebuie sa astepti pret de cateva secunte.dar in lipsa altei modalitati este ok.

5 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
Din cate stiu eu nu trebuie sa platesti daca descarci de pe fisierulmeu.ro si nu ai cont!

| Iulian03 a răspuns:

Da este gratuita
Platesti daca nu mai vrei sa fie numaratoarea aia.

| STR1K3R a răspuns:

Da dar numai pentru catevalaughing

| ZORRO1990 a răspuns:

Poti cumpara doar cu 0.01 euro in loc de 4 euro, cautati-ma pe zorro3484@yahoo.com