| KoWalSky a întrebat:

Detin o piatra care pare a fi o bucata de meteorit, unde pot afla daca chiar este un meteorit adevarat?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Numai dusa la un laborator geologic.

| Brâncuşi a răspuns:

Salut, cum deţi o bucată de meteorit şi vrei să afli dacă e meteorit, bună glumă.
Păi du-te la un specialist, probabil nimeni şi află oricum dacă ar fi n-ai ce să faci cu ea, adică na daca ai duceo în Rusia te-ar fugări acele persoane, la câte au fost rănite de meteoritul ăia au la suveniniruri, de acolo o ai?

| HaKa93 a răspuns:

Mergi la un specialist sau nu stiu. cauta un specialist pe net, trimite-i o poza, intalniti-va

| BSwwatch a răspuns:

De curiozitate intreb, cum ai ajuns la concluzica ca e un fragment de metorit? eu cred ca te-ai lasat influentat de incidentul din Rusia