| CARMENCITA a întrebat:

Dezamagire... Pun o intrebare sa ma ajute cineva si nici un raspuns.Si ma intreb daca nu cumva pe TPU utilizatorii sunt doar adolescenti? Pentru ca dupa intrebari si raspunsuri asta reiese.Desi mi-au raspuns si unii mai matur dar tot cu raspunsuri adolescentine sa zic.

1 răspuns:
| andrey4me a răspuns:

Parerea mea ca 80 % nu au 18 ani impliniti si ca unuii din ei ar trebui sa mai iese pe afara la o plimbare in oras intru parc cu prietena prietenul si sa mai lase pc