| Cosminovici18 a întrebat:

ce se intampla? pun 2 intrebari consecutive si niciun raspuns! De ce? Inainte primeam cate 10 raspunsuri acum de ce nu primesc nici macar un raspuns? Haideti sa vedem cate raspunsuri primesc la aceasta intrebare! Daca niciunul inseamna ca e clara treaba cu utilizatorii de pe TPU!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil că înainte primeai răspunsuri datorită faptului că era vară, deci unii aveau vacanţă. Acum multi sunt ocupaţi cu studiile şi poate nu mai au timp şi de TPU. Asta este, ghinion, succes la primit răspunsuri happy.

5 răspunsuri:
| al3xby3x a răspuns:

Da si eu patesc l fel!

| Cosminovici18 explică (pentru al3xby3x):

Mda...ce parere aveti?

| 123098lolol a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel.

| Cosminovici18 explică (pentru 123098lolol):

Da nu stiu ce se intampla nu au activitate vad!

| 123098lolol a răspuns:

Ori nu stiu sa dea rasp ori nu ii inetereseaza...