| dulcik99 a întrebat:

Una TPU. m-am uitat la multe intrebari si raspunsuri si am observat ca cei mai multi dintre voi ati dat fundita la primul raspuns.si am vayut raspunsuri si imi buna pe la ultimele.ast s dati mai mult timp si celorlalti ca poate au idei diferite care va fascineaza.de cate ori ati citit si celelalte raspunsuri de la sfasit? sau de cate ori ati dat la primul raspuns funda?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eu personal mereu las sa treaca cele 5 zile, stabilite in regulament, si abia la sfarsit aleg raspunsul castigator. Iar uneori, cand vreau sa fiu total impartial sau nu ma pot hotara, permit ca raspunsul castigator sa fie ales automat, in functie de numarul de voturi primite.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@dulcik99, multumesc pentru apreciere! Numai bine!

| mgtow a răspuns:

Eu dau funda la acel raspuns care merita si nu de fiecare data e bun, poate si ceilalti utilizatori fac o medie intre raspunsuri si aleg pe cel mai bun

| dulcik99 explică:

Nu va critic pe toti eu zic de aceaia care nu se uita si la celelate raspunsuri