| Temari997 a întrebat:

Din ce film sau episod este aceasta imagine? http://images2.fanpop.com/......68-432.jpg Fundaa:X

8 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

E din primul film cu Naruto! Filmul se numeste Naruto Hurricane Chronicles si imaginea asta apare la min 45:08 din partea a doua! Uite http://www.animekage.com/watch-online/naruto-shippuden-movie-1.html.

| sw33taly a răspuns:

Este desen animat :Narutowinking

| Myuu a răspuns:

Este din anime-ul Naruto(nu este desen animat) e o diferentawinking

| andreea47 a răspuns:

Nu este din anime este desenat de altcinva uita-te atent si vei vedea difetenta.

| SPINAKZU a răspuns:

Ba este desenat, pentru ca temari si shikamaru s-au intalnit doar in cateva episoade la inceput, in 150 deja trebuie sa vina painwinking.

| SPINAKZU a răspuns:

Da asa e, scuze nu m-am gandit prea mult,puppy dog eyes

| AnGeL13w a răspuns:

Este din Naruto Shippuden nu stiu sigur episodul dar este mai mult ca sigur dupa episodul 150, si nu este desenat.

| Temari997 explică:

Stiu ca e naruto dar din ce episod sau film? ex episodul 89