| Kerekes_Arnold_1989 a întrebat:

Din Hobby am creat un canal de bucatarie pe youtube si am urcat o super reteta, tort de ciocolata in forma de bradulet de craciun, as vrea sa va intreb daca va place? VIDEO AICI : https://www.youtube.com/c/ReteteCulinareArnoldsiAna?sub_ confirmation=1

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tortul arata super.
Imi pare rau ca nu pot sa gust prin monitor. laughing
Videoclipul este bine realizat. Felicitari! O sa mai arunc cate o privire sa vad ce delicatese mai preparati.

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Arata frumos si gustos.Mi se face pofta!
Felicitari!
O sa mă mai uit sa vad ce ai facut big grin
Îmi place cum a issit merita 10000000+ likeuriwinking

| Rosenweiss a răspuns:

Tu chiar ne intrebi daca ne place? Trebuie sa ai diabet ca sa nu-ti placa (tortul sau canalul de youtube). Super, continua sa faci video-uri!