| Florianos a întrebat:

Doamne Ajuta Am o Dacie 1310 din 2002 pe injectie si m-am bucurat ca nu mai are carburator platina etc. dar din pacate are o hiba care nu ai pot da de cap daca este cineva care se pricepe sa ma ajute cu un sfat as fi bucuros si Dumnezeu sa ai rasplateasca, masina trepideaza la relanti si are un consum foarte mare 15 16 % benzina am bagat gaz omologat cu gandul ca fac o economie dar pe gaz imi consuma 18% trepideaza la relanti si pe gaz si pe benzina, am umblat peste tot am curatat toate mufele cu spray de kontacte am sters cititorul acela de pe cutia de viteze... etc mai dati-mi un sfat va rog astept

Răspuns Câştigător
| Ionutz a răspuns:

Duo la service

1 răspuns:
| Florianos explică:

Se pare ca am descoperit in proportie de 90% este chiuloasa cu supapele sunt foarte uzate