| geo87476 a întrebat:

Doamne. ce grea e chimia, nu o suport, si ce profa avem. am luat 5 la test. Voua va place chimia?

Răspuns Câştigător
| crisu2012 a răspuns:

Nu e materia mea preferata, dar imi place si o inteleg.Intr-a saptea am avut 4 la chimielaughingeram paralela cu ea si nu intelegeam nimic si o uram iar acum intr-a 9 am 10 si imi place.Cine stie poate ai sa-ti schimbi si tu parerea, mai ales ca depinde de profesor:p

4 răspunsuri:
| deeitza a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuu doamne fereste cea mai scarboasa materie asta si fizicacrying

Răspuns utilizator avertizat
| Tyaa a răspuns:

Daalove struck...ee foartee tare chimialove struck...eu am luat 8 dar depinde si de profesor cum iti explicaa chatterbox

| xAdda a răspuns:

Da e foarte frumoasalaughing dar depinde si de profesor cum iti explica si etc si eu luam 5 la chimie in a 7a ca eram paralela q ealaughing da acum in a 9 a am intelesobig grin