| NoNaMe1832 a întrebat:

Sunt clasa a7a si azi am avut ora de chimie, iar profa ne-a spus ca o sa dam test maine...Intrebarea este din ce ne da test ca doar e primul an in care studiem chimia?

Funda!

2 răspunsuri:
| Lylia a răspuns:

Si eu sunt clasa a 7-a si am avut prima ora de chimie ieri. Oricum, am auzit ca trebuie 2 saptamani de recapitulare inainte de testul inital, asa e acum, dar daca ea va va da maine test va fi cu siguranta bazat pe matematica si fizica. Bafta!

| Andruşcă a răspuns:

A gresit cand a spus, poate preda la multe clase si nu a relizat in secunda aia ca sunteti a 7-a si n-ati mai facut chimie pana acum.
Nu o sa va dea test, nici macar n-are din ce...