| Sahi14 a întrebat:

Doar EU mi-am scapat telefonul in toaleta? Funda la cel mai bun raspuns! happy

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este timpul sa-l scoti de acolo si sa faci ceea ce te-a sfatuit Xpressurself.

| Latinmoon a răspuns:

Esti prost sau te prefaci?

| Xpressurself a răspuns:

Am patit-o si eu. al meu era cu ecranul aprins si inca mergea sub apa. noroc ca eu l-am scapat dupa ce am tras apa. ai tras si apa? happy
l-am desfacut in bucati repede am separat bateria, am scos cartela si l-am lasat deasupra pe cuptor la o piterie cateva ore bune pana s-a uscat. inca merge

| Xpressurself a răspuns (pentru Xpressurself):

Nu pentru funda am raspuns, ci pentru ca m-a amuzat.

| Djnicnr a răspuns:

Asta e o intrebare capcana? laughing) Cred ca ai vrut sa vezi cat de disperati sunt unii sa ia funda! Acum probabil astepti un raspuns in termeni stiintifici despre cum le-a cazut telefonul in toaleta! laughingSucces!