| HugeHulk a întrebat:

Doar mie mi se pare de prost gust sa te bagi in seama aiurea cu lume pe care nu o cunosti? Patesc asta de cateva ori deja si mi se pare cam aiurea. Fie ca sunt pe strada, astept autobuzul, la sala, din senin se baga in seamna cu mine cate un tip care direct incepe cu "frate, de cat timp faci sala?" sau "cu cat faci la piept?" straight face Eu nu ma bag in seama asa cu nimeni si mi se pare de foarte prost gust. Sunt eu exagerat sau chiar este de proasta crestere?

20 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Tu nu intrebi acum niste necunoscuti?
Incearca doar sa socializeze, in general vezi asta la batrani, ei asa sunt obisnuiti, nu erau toata ziua pe Instagram ca noi. Eu ma bucur cand mai vad si altii de varsta mea care nu sunt tot timpul cu ochii in telefon si sunt atenti la ceea ce se petrece in jurul lor.

| HugeHulk explică (pentru Th3AbSinTh3):

Intreb pe un site specializat in asta, in a pune intrebari, nu pe strada pe oricine.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru HugeHulk):

Lasa, tu sa fii sanatos

| LoveSleep a răspuns:

E drăguț că ai fantezii de genul. Dar nimeni nu te întreabă cu cât faci la piept, pentru că nimeni nu și-ar da seama că faci sală.

| HugeHulk explică (pentru LoveSleep):

E dragut ca tu crezi asta big grin Pacat ca face to face te-ai caca pe tine sa imi zici ca nu fac sala

| LoveSleep a răspuns (pentru HugeHulk):

Adevărat, dar doar pentru că îmi e frică de grași.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HugeHulk):

Ai fălci și nici gâtul nu ți se vede. Singura sală la care activezi e sala de masă, nu de fitness. Sau aia de sumo.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

El nu face la piept, ci ridică la piept. Furculița.
Ar ridica și la gură,dar îl împiedică mușchii,"mușchii".

Evident,pentru proștii care nu s-au prins, băiatul ăsta, Billy, doar voia să se laude( "cu cat faci la piept?" Penibil și foarte evident, cum dreaqq ăștia nu și-au dat seama?!) ca voi să-l aprobați.
(Jelly, ți-am găsit gagic!)

| HugeHulk explică (pentru anonim_4396):

laughing kiddo, iti arat diplome castigate la concursuri de powerlifting, dupa te rogi sa te las sa-mi dai o m uie, poate poate iti dau si tie niste ponturi. Esti penibil, stai in banca ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HugeHulk):

Powerlifting de lifting furculița
"dupa te rogi sa te las sa-mi dai o m uie" nu are cum, nu mi se scoală la grași.

| HugeHulk explică (pentru anonim_4396):

Esti genul ala de adora sa provoace lumea, nu? Asta doar online eventual, in realitate probabil nu te tine sa faci nimic. Iti zic inca o data, stai in banca ta si continua trollingul pe net linistit, eu imi vad de powerlifting si tu de facut nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HugeHulk):

Cum să provoc lumea din moment ce tu m-ai provocat cu penibilitatea ta?
Eu doar am răspuns.
Și după ce că ai comportamentul unui băiat de 12 ani, mai ești și tâmpit pentru faptul că nefiind o grasă obeză, ca tine, chiar crezi că eu nu fac nimic. În comparație cu tine care doar mănânci și te crezi powerlifter laughing

| HugeHulk explică (pentru anonim_4396):

Nu esti o grasa obeza (nasol sa faci pleonasme de genul), dar tampita imi pari. Poate si frustrata, altfel nu inteleg de ce o femeie asa "realizata" ca tine ar incepe sa insulte pe net aiurea persoane pe care nu le cunoaste si a caror disciplina habar n-are ce inseamna. Putem oricand daca vrei sa ne batem in intelect, nu e o problema. Am o facultate, am o meserie, o familie, nu am nevoie de validarea vreunei fetiscane frustrate ca nu si-a primit doza *** pe ziua de azi. Stai in banca ta.

| RainmakerX a răspuns:

E oarecum exagerat. Oamenii respectivi te admira in mare parte. (daca le-ai face scarba nu te-ar baga in seama )

| aXy99 a răspuns:

Exagerezi, unii oameni sunt mai sociabili sau curiosi din fire, nu au intentii rele.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Poate era curios de performantele tale si vroia sa se apuce si el si vroia doar un sfat de la tine ca te-a vazut in forma.
Nu te obliga nimeni sa le raspunzi daca nu vrei, poti sa plecj de langa el sau sa ii spui lui sa plece ca te deranjeaza prezenta lui.
Si mie mi se pare aiurea sa raspund la genul asta de intrebari unor necunoscuti pe strada, eu as incerca sa ii evit, pot fi multi ciudati pe strazi.

| CdeMetal a răspuns:

Eu nu cred ca e de prost gust, mie imi place cand se baga cineva in seama cu mine, chiar daca e un necunoscut, e o ocazie de a socializa si poate sa imi fac un prieten.

| EcceHomo a răspuns:

Nu eşti nici exagerat, nici prost crescut, ci doar bine lucrat.winking
Gata, am prins-o, nu-ți plac directele.Ce spui de un jab?big grin

| HugeHulk explică (pentru EcceHomo):

N-ai ce face si te bagi in seama cu mine?

| wolfves a răspuns:

Vor doar sa comunice si ei, sa afle lucruri de la tine, poate au nevoie de sfaturi legate de sala, sunt curiosi, nu stiu. Mie nu mi-ar placea sa se bage cineva cu mine in vorba, nu prea imi place sa vorbesc cu oamenii, in special cu necunoscutii. Poate incearca sa raspunzi mai sec daca nu iti convine, nu stiu. Sau doar vorbeste cu ei.