| Smile_Sanzzy_1997 a întrebat:

Ce faci cand toate persoanele te iau de prost/proasta, si te baga in seama doar cand au nevoie de ajutorul tau?

5 răspunsuri:
| Rumi a răspuns:

Ii ignor, ii las in pace, scap de ei.

| al3xander a răspuns:

Pai astept momentul pana cand or sa aiba nevoie de mine si cand au nevoie de mine ii las

| 000MadMAX000 a răspuns:

Ii ignori, pur si simplu, incetezi sa mai fii bun cu toti cei care nu merita.Restrange-ti grupul de prieteni la cei cu care te intelegi si tin la tine cu adevarat.De restul nici sa nu iti pese pentru ca nu merita.

| Crisstttina a răspuns:

Faci si tu la fel cu ele happy

| GumiFreeStyle a răspuns:

Simplu! Retragete pe moment vorbeste doar cu eprsoanel care nu fac asa si pur si simplu ingnora acele persoane acre te aiu de prost/proasta chiar si atunci cand au nevoie de ajutor.
Iar dupa un timp or sa vrea ei sa nu mai faca asa.