| anonim_4396 a întrebat:

Domnisoarelor si doamnelor... v-ati imbatat vreodata? Cum reactionati? big grinbatting eyelashes pe baieti nu ii mai intreb ca probabil or sa zica fara numar fara numar

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu am patit asta niciodata.

| psiholoaga a răspuns:

De vreo 2-3 ori, nu as zice imbatat, ci ametit, fiindca nu am lesinat, nu am vomat si imi amintesc (aproape) tot ce s-a intamplat in seara respectiva. Nu cred ca reactionez iesit din comun, nu iti imagina ca beau la birou sau seara, in casa, ci la cate un party, la o iesire in club, asa ca ma integrez in peisaj, nu imi dau seama daca fac ceva deosebit de altii (nu am dansat pe mese si nu m-am dezbracat in public sau chestii asa de extravagante).

Janina
| Janina a răspuns:

O singura data m-am ametit. aveam 5 ani laughing

| Alissa193 a răspuns:

Rareori, daca ametesc incep sa ma rid de la orice sau vorbesc vrute si nevrute, da daca incep a cinta e si mai si!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciodata...pentru ca nu suport alcoolul, mi se face rau de la un pahar de bere, altceva nu am baut. Dupa doua incercari cu bere m-am lasat pagubasa. Asa ca nu beau decat sucuri si apa. sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nu am reușit performanța asta niciodată, deși ocazii au fost "n"!
Cine știi, poate pe viitor!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O singura data crunt de totEram mai logic ca acum dar nu ma puteau tine picioarele si am facut juma'de noapte drumul pina la baie in 4 labe de spunea Hircioaga a doua zi ca vinde aro, traciune 4x4.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@NicuNebunu foarte multumita tongue