| Lucifer a întrebat:

Donez un netbook asus Eeepc 1000ha si un pc intel core 2duo de 2. 8ghz, 4gb rami, video 9600gt etc. cu monitor lcd 19 inch sunt perfect functionale. Decat sa le vand prefer sa la donez. Daca nu aveti calculator sau stiti pe cineva care are nevoie si nu isi permite, este rugat sa ma contacteze. Daca nu va permitetzi sa platiti curierul atunci il platesc eu. Ofer si rog seriozitate!

6 răspunsuri:
| Lucifer explică:

Mai am doar laptopul. Pc l-am dat deja.

| Mihoc_Andrei_1987 a răspuns (pentru Lucifer):

Mai e valabil anuntul cu laptopul? Daca da anunta-ma la nr 0740887821sau don_andros@yahoo.com.Da un bip sau lasa un mesaj. Multumesc

| Lucifer explică:

Cmon people, nu aveti spiritul de 1aprilie(ziua pacalelii)? Era valabil doar pe 01.04 laughing

| madddie a răspuns:

E pe bune asta?

| Mihoc_Andrei_1987 a răspuns:

Salut. mai e valabil laptopul? daca da anunta-ma la tel 0740887821 sau pe don_andros@yahoo.com Multumesc

| HopeWing a răspuns:

E adevărat sau fals anuntul ca daca e adevarat as vrea leptopul si cer seriozitate terog.