| klawdiu a întrebat:

ce imi recomandati?
>1ASUS - Laptop EeePC 1015BX-BLK047W (AMD Dual Core C-50, 10.1", 1GB, 320GB, AMD Radeon HD, Negru)
>2Netbook Acer Aspire One D257-N57Crr cu procesor Intel® AtomTM N570 1.66GHz, 2GB, 320GB, LINPUS, Red)?

6 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Niciunul. Eu iti recomand asa ceva: http://www.oktal.ro/......66628.html

| laptopnews a răspuns:

Depinde la ce il folosesti. Eu il recomand pe al 2-lea pentru ca are 2GB memorie.
Ce buget ai?

| klawdiu explică:

Deci in jur de 1000 lei este bugetul.si eu sunt de parere ca 2gb e ceva destul de bun, dar ma gandesc ca celalalt e dual core, desi producatorul nu este cine stie ce

| laptopnews a răspuns (pentru klawdiu):

Sincer, as recomanda Asus daca producatorul ar fi criteriul de selectie. Alegerea iti apartie... ambele sunt netbook-uri... presupun ca nu ai foarte mari pretentii de la ele.

| klawdiu explică:

Da,am nevoie de portabilite, plus ca nu dispun de o suma prea mare

| anonimusanonimus a răspuns:

Nr 2. winking dar acum depinde si d ce bani ai cred ca nr 2 e mai scump ca nr 1. winking sper ca te-am ajutat.>big grin