| ErrorFound a întrebat:

Doresc sa fac un test asupra imaginatiei si m-am gandit ca sunteti subiectii perfecti din moment ce nu ma stiti.
Cum m-ati descrie (fizic si moral) dupa activitatea mea de pe TPU?

9 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Interesanta provocare.Esti un tanar informat care doreste sa ajute pe altii.Iti place muzica, probabil sa si citesti.Ai experienta de viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varsta a doua spre a treia, gras, paros, imbracat in pantaloni scurti si un tricou cu pete de mancare, neingrijit, intotdeauna la geam cand ies copiii de la gradinita.

| ErrorFound explică (pentru anonim_4396):

laughing))))) Deci pedofil mirositor lenes si batran laughing)))
Nu mi se potriveste deloc.

| DimLight a răspuns:

Mai ai de trait laughing ar trebui sa-ti folosesti timpul intr-un mod mai folositor, la anii tai nu stiu daca aveam net sau daca aveam era dialup laughing
downloadeaza tutoriala invata sa ai un skill, jocurile te ajuta dar nu prea mult; fizic probabil ai 1, 70-1, 75 laughing e bine ca nu esti indoctrinat religios

| ErrorFound explică (pentru DimLight):

Mai adauga 10cm laughing

| DimLight a răspuns (pentru ErrorFound):

Ba, ce mari cresc copii in ziua de azi laughing

| ErrorFound explică (pentru DimLight):

Ma consideri copil?

| DimLight a răspuns (pentru ErrorFound):

Eh nu, dar zic asa..generatiile astea mai noi cresc mai inalte happy

| Nєó a răspuns:

Pai fizic esti un lungan care practica sport, ai parul brunet si ochii caprui. Moral. esti un om bun la suflet care e foarte suparacios Bla... laughing) Mi-am incercat norocul