| Mirabela_6911 a întrebat:

Cum v'ati descrie cel mai frumos?
[Atat fizic ci si moral]
Cea mai frumoasa descriere primeste fundita.
Pupiciilove struck

Răspuns Câştigător
| Simyx a răspuns:

Nu pot sa ma descriu fizic singura dar moral nu stiu de unde sa incep.

Sunt sociabila, reusesc sa ma imprietenesc repede, sunt intensa, de asta scriu versuri pentru cantece, Music is my life, si dansul. Sunt dura pe dinafara dar foarte sensibila pe dinauntru si stiu sa ma fac placuta, intotdeauna incerc sa patrund in sufletele oamenilor si sa e las o bucatica din mine acolo pana la epuizare, atunci cand voi devenii rece toate bucatile alea sa-mi aminteasca ca eu nu sunt asa, ci bua si intelegatoare, as putea sa ma descriu in 10. 000 de cuvinte, dar nimeni nu ar intelege cuvintele mele, decat daca le-ar simti, ceea ce intentionez sa fac atunci cand cant, nu ma iubesc, nu ma urasc, nu ma plac, nu ma dispretuiesc, ci incerc sa fiu asa cum sunt eu, libera sa fac orice, sunt eu, esti tu, suntem noi, tot oameni suntemhappy. Si vreau sa te anunt ca asta mi-a venit in minte cand ai pus intrebarea.

6 răspunsuri:
| gynutza_5762 a răspuns:

Nu vreau sa par egoista dar am sa raspund totusi

moral: sunt o persoana draguta sociabila si comic. stiu cum sa ma fac remarkata prin stilul meu propriu. de cate ori ma aflu intr-o incurcatura stiu cum sa ies din ea.

fizic : am ochii caprui, par saten deschis, ten mediu, inaltimea 1. 54 (momentan, am 11 ani) ps: nu pot sa ma descriu altfel cu toate ca as putea sa o fac, dar nu vreau sa par egoistabatting eyelashes.

| mirunaioana a răspuns:

Sunt blonda-inchis cu ochii verzi.Am 1, 50 inaltime si 42 kg.Eu sunt o fata cu un caracter puternic ce lupta cu viata pentru ceea ce isi doreste si obtine prin munca ceea ce vrea si nu poate fi doborata usor. O persoana pe care te poti baza cand ai nevoie de ajutor si o prietena adevarata. O persoana blanda si aspra in acelasi timp, stricta si introvertita dar in acelasi timp aventuroasa si plina de mister, iubitoare si sensibila dar in acelasi timp rece si indiferenta, plina de calitati dar in acelasi timp avand si defecte, serioasa dar distrata, matura in gandire dar totodata copilaroasa.
Stiu ca e cam greu de inteles dar asta sunt eu... O PERSONALITATE COMPLEXA!

| Ea_7898 a răspuns:

Pai...happy
Am 15 ani, 1. 65m-52kghappy, bruneta, ochii caprui.
Fac parte dintr-o formatie de dansuri si pot sa spun ca prin dans ma exprim cel mai bine.Sunt extraordinar de sufletista(nu glumesc, chiar sunt) cu toate ca as vrea sa nu fiu asa, imi place sa ajut oamenii(care merita), cateodata pot sa fiu tupeista, dar si foarte rusinoasa, am cei 7 ani de acasa( asta spun cei din jur), pun prea mult suflet in orice fac, sunt foarte sensibila si "ma atinge" orice lucru nu foarte bun, detest minciuna- prefer adevarul chiar daca e dur-, Si nu in ultimul rand-iubesc-(nu intotdeauna persoanele corecte)

Dar tu?>big grin

| Simyx a răspuns:

Aaa, app am uitat sa mentionez baietoasahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"O fetita singura intr-o lume nesigura si fara nici un erou!"laughing

dar tu?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata cu capul in nori si cu picioarele pe pamant.