| catyy a întrebat:

Dragii mei, a folosit unul din voi balonul gastric vegetal, pentru a slabi? Doresc sa aflu daca este folositor sau sunt doar vorbe. A slabit cineva cu asa ceva?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru documentare: http://www.slimball.ro/cura-slabire-slimball-cum-functioneaza/
Pa, pa.

| EUSIATIT a răspuns:

Aceeasi intebarare am pus o si eu se pare ca nu e chiar ceea ce se spune. deci ma sfatiut sa nu incerc. mai bine ceva sport pentru ca ne dam peste cap tot metabolismul si de slabit. cred ca o sa plingem dupa bani. eu voi incerca cu ceaiuri de urzica se pare ca e mai bine pentru detoxifiere si oricum lichidele sunt mai ajutatoare spun eu bafta