| anonim_4396 a întrebat:

Duceti lipsa de afectivitate in cuplu, va marcheaza cand n-o aveti? cum va manifestati?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Cu al meu in nici un caz, el se cam plange de asta, cert etse ca nu prea ne vedem cu toate ca locuim impreuna, si cand suntem acasa nu se mai dezlipeste de mine. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce intrebari sint astea? Ursulika, tu esti? Ti-ai facut doua conturi? rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Privesc senin in sus... Poate o cadea ceva naibii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaa, cand are treaba. ma simt singur.mai stau si eu prin bucatarie, fac pe suparatul daa .degeaba.tot seara se revolva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot trai fara afectivitate, fara sa fiu iubita si rasfatata.Cand mi se face dor de alintaturi o sun pe mama, ea ma rasfata mereu si ma binedispune.La prima intrebare nu raspund, tragi concluziile singura laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nekane, suna-ma pe mine, te alint eu blushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, e foarte aiurea sentimentul sad si eu trec printr-o faza de genu si sincer m-a pus rau de tot pe ganduri. dintr-o data s-a schimbat, a devenit mult mai indiferent si nu am reusit inca sa aflu de cesad

| madyyy18 a răspuns:

Eu sunt nervoasa, nu vreau sa-i fac de mancare cand ne punem in pat ma intorc cu spatele tip la el il musc diverse da dupa aia ma face el sa ma simt mai binelaughing