| ColyR a întrebat:

Cum va manifestati cand aveti orgasm?

12 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ahhh ohhhh ahhhh daaaaa ahhhh

| LaLaura a răspuns:

Am contractii involuntare a muschilor de la brau in jos. NImic mai mult.

| RAY a răspuns (pentru LaLaura):

E aia nu inseamna automat orgasm si excitare

| LaLaura a răspuns (pentru RAY):

Excitare nu, orgasm da. Nu cred ca ma cunosti tu mai bine decat mine, nu crezi?

| RAY a răspuns (pentru LaLaura):

Logic ca nu, era o ipoteza

suntserios
| suntserios a răspuns:

Grrrrrr ahhhhhh uuuuu mrrrrr ggggggg aaaaaaaaaaaaaaaa

| RAY a răspuns:

Hai sa fim seriosi orgasmul nu tine o ora, cateva secunde, raspunsul e nu-mi amintesc nu tine ore intregi

| ywar a răspuns:

Eu cred ca la varsta ta ar trebui sa lasi orgasmele si sa ai procupari mai domestice, cum ar fi invatatul. Cum voi adolescentii sunteti pe jumatate analfabeti nu ma mira atunci cand gasesc tot felul de exprimari, cel putin nefericite ori cratima pusa unde nu-i locul.

| TanteMarianne a răspuns:

Scuze fac 13 ani in curand! poti sa-mi aceasta intrebare cand o sa fiu mai batrana si mai asa ca o vaca spatiala si analfabeta cu curu cat ruleta si chiuveta la un loc!

| anhonim a răspuns:

Gemete....multe gemete in general si tremurat tongue

| anhonim a răspuns:

Dar tu? happy

| Vali_Asmarandei_1975 a răspuns:

E ceva frumos si bine vrei sa te ajut?