| Curious2 a întrebat:

Dumeavoastra sunteti constienti ca sunteti cetateni europeni?
De azi inainte, oricui ma intreaba de unde vin si cine sunt, ii voi raspunde ca sunt european. Daca imi cere detalii, ii spun ca sunt roman.
Daca imi zice ceva de Transilvania si de Dracula, ii spun ca m-am nascut in regiunea Moldovei.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai usor e sa ma consider pamantean

| Celcestietot a răspuns:

Adevarul adevarat... sau nu, intr-un final. Te-ai inecat ca tiganul la mal laughing.

| Dalmore a răspuns:

Te-ai născut ieri?

| Curious2 explică (pentru Dalmore):

E posibil ca unii sa nu stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce să îți fie rușine că ești român? Și care e treaba cu Dracula? laughing Castelul Bran este unul dintre cele mai frumoase obiective turistice din țara noastră...
Nu te înțeleg, omule...

| Curious2 explică (pentru anonim_4396):

Nu. Nu imi este rusine ca m-am nascut aici.
Vreau sa le transmit celor care nu stiu ca, Romania a aderat la Uniunea Europeana, ca sunt cetateni europeni.
Am citit numeroase discutii in care unii comentau ca ar vrea ca Romania sa iasa din Uniunea Europeana.
Cert e ca Romania a ales UE, iar Europa va deveni Statele Unite ale Europei.
Da! Castelul Bran e unul dintre cele mai frumoase obiective turistice din tara.

| ILoveCringe4427 a răspuns:

Te-ai născut ieri?