| Tourniquet a întrebat:

Dupa cumpararea telefonul si dupa ce se descarca trebuie sa-l tin la incarcat 12 ore?
Multumesc!
P. S : telefonul este Samsung Diva S7070.

3 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

Am sansung si l-am tinut 24 de ore cred... ce-i drept acum bateria ma tine mai mult de o saptamanahappy

| frvtel a răspuns:

Da, orice acumulator nou trebuie formatat, adica primele trei incarcari sa fie cam de 12 ore.

| carmyx a răspuns:

Cine ti-a spus draga mea asta? cel utin eu stiu ca la tel meu LG cu thaci, nu trebuie sa il ti asa de mult
. fundita? sa imi spui daca vrei id-ul meuwinking ca eu nu pot vb in particular pe chat, ca sun membra noua:*