| anonim_4396 a întrebat:

Samsung Diva S7070 este android sau nu? Daca nu, de unde pot descarca aplicatii si jocuri pentru el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung Diva S7070 nu are sistem de operare Android. Are sistem de operare Samsung Proprietary. Si ca sa descarci aplicatii, jocuri etc. incearca de pe site-urile astea.
www.zedge.net
www.mobile9.com
www.getjar.com
Trebuie sa alegi modelul telefonului sus in dreapta la toate site-urile.

1 răspuns:
| Sophie94 a răspuns:

Bun. Inca ceva Cedryck. Nu as putea gasi aplicatii android care sa functioneze si la Samsung diva?