| oOadaOo a întrebat:

Dupa parerea voastra care e cea mai importanta personalitate? nu numai din Romania, ci din toata lumea... fundita pentru cel care imi place si mietongue

2 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Din toată lumea?! Şi cu ce ar trebui să răspund, Simona Senzual, Monica Columbeanu? Nu sunt importante, ci doar fac scandaluri/tot felul de prostii care nu dau dovadă decât de multă imaturitate. Dar oricum lumea le stimează, deoarece ele apar la televiziuni, făcând rating pentru bani. Pentru mine cea mai importantă personalitate, mai degrabă personalităţi sunt părinţii. Îi stimez şi îi voi stima tot timpul, pentru orice au făcut pentru mine, şi când mă certau, mi-am dat seama de ce.

Baftă!

| AuraPop a răspuns:

Cea mai importanta personalitate din toate timpurile este, fara nici un fel de dubiu, ISUS HRISTOS!