| CămaşaTaDeNoapte a întrebat:

După părerea voastră cum e mai bine să ai ore? De dimineaţa sau de după amiaza?

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

De dimineaţă, evident. Cei care sunt de după amiaza pur şi simplu nu au viaţă. Şcoala le ocupă cam toată ziua.

| thegatekeeper a răspuns:

Prefer sa invat de dimineata. Pentru mine, are mult mai multe avantaje fata de cursurile de dupa-amiaza. In primul rand, iti ramane intreaga zi la dispozitie dupa ce termini orele: timpul de la 1-2 cand iesi si pana seara nu se compara cu a avea exact mijlocul zilei ocupat cu scoala si a avea doar cateva ore de dimineata si seara libere. Si mai sunt destule parti bune happy.

| aliceinchains a răspuns:

Dimineata. Cu toate ca trebuie sa ma trezesc la 5.40, ca am ore si de la 7, macar de la pranz pot sa mai fac ceva in ziua aia.

| beki13 a răspuns:

De dimineata

| Maria2012Jade a răspuns:

Eu zic ca dimineata pentru ca atunci cand vii de la scoala poti sa iti termini temele pana seara, tarziu.Pe cand dupa amiaza, vii de la scoala pe la 17:00.Esti obosita si nu mai ai chef sa iti faci temele si le lasi pe dimineata. Dimineata ai doar 4-5 ore sa iti inveti, sa iti scrii, si iti poate lua mai mult.Chiar daca nu le-ai terminat, tot trebuie sa te duci la scoala cu temele facute sau nu.