| JetBlueJet a întrebat:

După părerea voastră, la ce preț credeți că ar ajunge un telefon mobil Apple IPhone 6 Plus (128 GB) Silver, după 4 ani dacă acum costă (aproximativ) 4.000 RON?
happy

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Va ajunge cam la 3100 lei.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Preturile la iphone nu prea scad, cel putin eu asa am observat de exemplu ipodul meu e la acelasi pret ca acuma 5 ani, rar poate de black friday sunt ocazi atat

| MistretulPufos a răspuns (pentru RAY):

Da, si inainte de Black Friday astia scumpesc preturile si de Black Friday le scad cum erau inainte laughing

| RAY a răspuns (pentru MistretulPufos):

Ca la noi la nimeni clar

| RAY a răspuns:

Eu pe asta am dat 250 de ron (numai stiu exact de cand il am ) acuma e http://www.altex.ro/apple-ipod-shuffle-mkme2hc-a-2gb-albastru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general echipamentele de acest gen, care se adreseaza cretinilor, nu se devalorizeaza. Pentru ca nu au de ce... Intreaga filozofie Apple e construita pe ignoranta si snobism, devalorizarea prea mare a unui astfel de produs ar contrazice intreaga politica pe care a fost cladit succesul lor.