| BUBULINA a întrebat:

Dupa pasapoartele biometrice, vor urma cipurile implantate sub piele!

http://stirileprotv.ro/......piele.html

Voi ce parere aveti?
eu sunt CONTRA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba, eu cand zic ca Romania o sa se distruga...nimeni nu ma baga in seama...
Cititi fratilor si mai documentati-va...masonii isi fac treaba linistiti...
Romania va fi primul stat care o sa fie destramat... vor sa destrame crestinismul.
Au imprumutat bani de la bancile masonilor...miliarde de euro...cica sa scape de criza... o sa vedeti voi ce o sa munceasca romanul ca sclavul sa plateasca o datorie care nu o sa se termine niciodata.
Are dreptate popa ala...eheeeeee...dar politicienii nostri sunt corupti...au numai bani in cap..., li se rupe maciuca de Romania.
P. S. Draga andrutza, papa de la Roma este unul dintre cei care da ordinile...stai tu linistita...nu e "ingerul"asa alb.

8 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Contra! pot sa scoata, ce doresc dumnealor...eu cipuri nu-mi implantez! sa fie clar! si nu ma poate obliga nici PAPA de la roma sa-mi implantez cipul cu pricina!

| Pho3nix a răspuns:

Normal ca sunt CONTRA.
Peste cativa ani o sa ajungem sa ne puna camere de supraveghere in casele noastre.

| emy a răspuns:

Ce parere sa am? Ca a innebunit lumea.Mai bine zis, ca domnii masoni au innebunit(de mult). Daca vrei mai multe informatii despre ei, intra cu incredere pe adresa: http://despremasonerie.go.ro/.O sa vezi de cine suntem condusi:de niste oameni care sunt condusi de Antihrist.Acceseaza pagina cu incredere, caci nu e virusata.Si eu am accesat-o de mai multe ori, si nu s-a intamplat nimic, cu toate ca eu nu am antivirus activat.Si incearca sa crezi cea ce scrie acolo.Masonii pe asta si mizeaza:ca lumea nu stie, sau daca afla, nu crede.Trimite aceasta pagina cat mai multor persoane, iar acestia sa trimita cunostintelor lor, ca sa fie informata cat mai multa lume.Sa ne ajute Dumnezeu pe toti! Sa ne rugam cat mai mult si cat mai des!

| kuka a răspuns:

Ete na, o sa calatoresc numai in spatiul Shengen, doar cu buletinul :}

| kitty_8919 a răspuns:

Si eu normal ca sunt contra... oameni is afc rau cu mana lor mai prefer sa mor decat sa am cip sub piele

| bibiank a răspuns:

Mda si eu sunt contra chestiei astia, dr dupa cate vezi nimeni nu vrea cipul asta implantat numai in jurde 100 de oameni care sunt implicati si ne obliga si p noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ni se asculta telefoanele, ni se citesc mesajele si in curind vom fi urmariti de camere de luat vederi montate pe toti stilpii (ca in Anglia). Deci urmatorul pas sint chip-urile nu? Doar noi plebea, sintem animalele clasei conducatoare, tragem la jug s-o duca ei bine si implicit trebuie sa fim mai bine controlati.

| daniel_9959 a răspuns:

Si eu sint contra. Pina la urma o sa ne transforme in roboti