| Pandemic a întrebat:

Dupa voi care e cea mai importanta persoana pentru voi? Argumentati raspunsul vostru!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai importanta persoana pentru mine e iubita varului meu care totodata e o prietena speciala si unica. ea ma intelege mereu, imi da sfaturi si ma "rasfata", are grija de mine si tine mult la mine. o ador pentru ca e ingerul meu love struck >big grin

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A fost și va rămâne veșnic, mama.
Singura mea confidentă în care am avut încredere și m-a învățat multe!
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

Cele mai importante persoane pentru mine sunt parintii! dar nu as putea niciodata sa aleg dintre ei!

| AnneMarri a răspuns:

mama, deoarece mi-a dat minunatul dar, viaţa

| FoarteLetargic a răspuns:

Iubita mea. Intotdeauna ma intelege, ma asculta, are incredere in mine.winking

| Narfundo a răspuns:

Fratele meu.Nu s-a comporat el exact ca un frate model.dar asta e, la el tin cel mai mult.

| ADRIANA_1393 a răspuns:

Da tata e cea mia imp persoana pentru minetongue