| Schutzstaffel a întrebat:

Care este geniul vostru militar favorit?
Argumentati raspunsul.

3 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Vlad Tepes. Era un strateg foarte bun.
Mereu ii lua prin surprindere pe dusmani ca in lupta de la Targoviste care mai este numita si ''lupta de noapte''.

| xXdoareuXx a răspuns:

Adolf Hitler...mi-a placut la el foarte mult ca avea un noroc cu carul. a rezistat la 42 de atentate si al dracu n-a murit si din cate imi amintesc s-a omorat el singur. Si a condus foarte bine chiar daca a omorat oamenii mai mult decat a omorat ciuma sau alte boli.

| KissRaulYo a răspuns:

Adolf Hitler, desi a comis multe rautati a fost unul dintre Nebunii care au condus Lumea tongue!