| livia_8891 a întrebat:

big grinvreu sa economisesc niste banihappy si nu prea stiu cum.tongue Imi puteti da idei?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| arrriadna a răspuns:

Pune-i intr-o pusculitza sau recipient din care sa nu ii poti scoate big grin Sadic, dar merge.
Saaau, daca esti putin uituca si ai multe carti in biblioteca pune, cand ai, bani in carti. Cand te apuca nevoia si daca dibuiesti intr-o carte-doua tot nu le dibuiesti pe toate. Evident, trebuie sa fie "random" toata treaba.

1 răspuns:
| vilmaristul a răspuns:

Pentru inceput, incearca sa pui de o parte, tot maruntisul pe care il primesti rest, ai sa ai surpriza ca la sfarsitul anului sa,, gasesti"cca. 250lei si daca asa capeti gustul pentru a economisi mai gasesti si alte metode:zilnic, pune la,, adapost" un leu s. a. m. d